חתן כלה >>> עיצוב שיער >>> לי אליס עזר >>> אודות

תפריט

עיצוב שיער - לי אליס עזר - אודות

כאשר מתחילים לעוף פרפרי ההתרגשות בבטן-  מעופם הפנימי הוא אות וסימן לכך שהגיע זמן להתחיל לתכנן את ההופעה שלך לקראת החתונה. אין ספק כי במכלול ההכנות חשוב לכל כלה לייחד זמן ותקציב לעיצור שיער ולאיפור, המשלימים, יחד עם שמלת הכלולות, את ההופעה האולטימטיבית שלה בערב החשוב והמרגש בחייה.

 

יש לי הזכות, הכבוד והעונג להציע עצמי, כבעלת מקצוע מנוסה, מאומנת ומיומנת בהכנת כלות בפרט ובאיפור ובסירוק שנים לאירועים מכל סוג שהוא (ואף כאלה שרוצות להיראות במיטבן ללא סיבה מיוחדת) גם לך, אישה יקרה, אשר ודאי רואה את עצמך בעיני רוחך יפה והדורה, מסורקת ומאופרת, ביום החתונה ובמסיבה.

 

נעים להכיר. נעים יהיה להיפגש: אני לי אליס עזר, מאפרת ומעצבת שיער מקצועית ובעלת ניסיון. ברזומה שלי - לימודי איפור מקצועי אצל ירין שחף ולימוד עיצוב שיער אצל אבי מלכה ודקל בן ציון (עיניכן הקוראות עדות: אני תמיד מכוונות גבוה, תמיד לומדת מהטובים ביותר).

 

אני מחדשת ומתחדשת בקביעות ובהתמדה בקולקציות של עיצובים חדשים ומודרניים ועם זאת בתהליך של דו- שיח פתוח, שקוף ומשתף, אני מציעה וממליצה אבל לעולם משאירה את זכות המלה והבחירה האחרונה לכלה, שיודעת טוב ממני מה מתאים לה וכיצד היא רוצה להיראות. התפקיד שלי הוא להביא אותה אל המקום הזה, שבו היא תיראה מיליון דולר...

 

אני מאמינה- ואם לחדד, יודעת- כי בכל פנים של כל אישה גלום, לעתים חבוי ועלום, יופי. בעבודתי, כמאפרת וכמעצבת שיער, אני חושפת ומגלה אותו, תוך כדי התאמת האיפור ועיצוב השיער לתווי הפנים, לאופי ולאישיות של הכלה (שעל אודותיהם אני לומדת, כאמור, תוך כדי השיחה והעבודה המשותפת)

 

הרצון והאתגר שלי הוא ליצור הרמוניה מושלמת בין השמלה, האיפור והשיער ולהפוך את תהליך ההכנה וההתארגנות לחוויה בלתי נפרדת מחוויית החתונה. גם למי שעל פי רוב אינה מתאפרת כלל ומעדיפה להיוותר עם פנים נקיות- אציע נגיעות צבע דקות ועדינות, כמעט בלתי מורגשות, כמעט בלתי נראות ובכל זאת- יוצרות אפקט יפה המעצים  ומעדן את היופי הטבעי.

 

אני מזמינה אותך לפגישת היכרות ולגילוי הסוד הכמוס שלך- כיצד את חולמת להיראות בליל הכלולות שלך. מזל טוב מתחיל כאן ועכשיו. ממתינה לך.

 

אני לי אליס עזר ודאי אהיה לך לעזר.

 

נ.ב. בתמונות שיצולמו ביום החתונה בחופה, בקידושין, במסיבה, בארוחה, בריקודים – את תוכלי להיווכח במו עינייך כיצד את נראית טרייה ורעננה לאורך כל היום, שבו עברת ממקום למקום והיית בתנועה מתמדת, הודות לחומרים האיכותיים, החזקים והעמידים שבהם אני משתמשת לאיפור ולסירוק. 


תמונה: אודות - לי אליס עזר - עיצוב שיער
צור קשר